BUCHALTER II - program księgowy dla średnich firm Demo - program ksiegowy r2
Widok programu księgowego
 
  FAQ

SZUKAJ: 
 
 


Wszystkie pytania i odpowiedzi, prezentowane na tej stronie, pochodzą z korespondencji pocztą e-mail naszej firmy z użytkownikami programu Buchalter WIN. Wszystkie teksty zamieszczone są bez zmian, z zachowaniem oryginalnej pisowni. Usunięte zostały nazwiska, nazwy firm i adresy naszych korespondentów.

FAQ / Buchalter - 2007 rok / lipiec

Pytanie
Dzień Dobry! Chciałam się zapytać czy wraz ze zmiana % składki rentowej będzie wysyłana aktualizacja czy należy % zmienić samemu w opcjach.
Odpowiedz
Wysokość składki mogą Państwo zmienić samodzielnie w parametrach płacowych (Kartoteki / Płace / Pomocnicze / Parametry), na 1 stronie. Jest to zmiana globalna, dla wszystkich podkatalogów.Aktualizacja prawpodobnie nie będzie zawierała nowych parametrów, ponieważ Państwo jako użytkownicy robią własne ustawienia i narzucenie firmowych ustawień przykryłoby te, które już Państwo nanieśli.Na dniach natomiast pojawią nowe parametry płacowe w pliku na naszej stronie www.grafsoft.com.pl Są to ustawienia firmowe i jeśli będą Państwo chcieli można je umieścić w programie.
Najprościej jest jednak zmienić opcję samodzielnie. 
 
Pytanie
Po wejściu do:Odsetki-oblicz,program nie pokazuje liczonych kwot odsetek.
Odpowiedz
Musi Pani przede wszystkim sprawdzić, czy po wejściu w część Administrator / Odsetki ma Pani listę odsetek ustawowych lub podatkowych ( w zależnosci jakie odsetki Pani liczy) oraz listę dni wolnych od pracy, a jeśli są te dane to czy obejmują ten okres, za który Pani liczy odsetki.
 
Pytanie
Czy w związku ze zmianami w zakresie składek na ubezpieczenia społeczne jest aktualizacja programu Buchhalter ??,Zmieniając parametry w kartotece płac (dot.zmiany skł rentowej pracownika) na liście płac liczy mi prawidłowo składkę , niestety problem pojawia sie przy umowach zlecenia ,obnizoną składkę program oblicza od składek pracodawcy a nie jak powinno być od pracownika.
Odpowiedz
W tej chwili jest dostępna wersja, która liczy składki renotwe na umowach - zleceniach prawidłowo. Możemy ją przesłać mailem na Państwa konto. Proszę o podanie na które oraz informację, czy ma zostać wysłana do wszystkich stanowisk, czy do wybranych, a jeśli do wybranych to do których (numer programu lub klucza).Aktualizację na CD będziemy wysyłać w sierpniu.
 


 
buchalter buchalter
stopka l program księgowy 2  

GRAF-SOFT
Al.Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa