BUCHALTER II - program księgowy dla średnich firm Demo - program ksiegowy r2
Widok programu księgowego
 
  FAQ

SZUKAJ: 
 
 


Wszystkie pytania i odpowiedzi, prezentowane na tej stronie, pochodzą z korespondencji pocztą e-mail naszej firmy z użytkownikami programu Buchalter WIN. Wszystkie teksty zamieszczone są bez zmian, z zachowaniem oryginalnej pisowni. Usunięte zostały nazwiska, nazwy firm i adresy naszych korespondentów.

FAQ / Buchalter - 2007 rok / maj

Pytanie
Zaczynam ksiegowąc na Buchalterze WIN od m-ca marca , jak mam dopisać styczeń ,luty, marzec, by przychód był liczony od początku roku.
Odpowiedz
Najprostrzym sposobem będzie wpisanie do Księgi buchalterowej podsumowań z marcowej księgi, którą ma Pani na wydruku z innego programu lub z księgi uzupełnianej ręcznie.
W Buchalterze w polach sprzedaż, pozostałe, zakup, koszty uboczne, wynagrodzenie, inne wprowadzamy kwoty z sumy z odpowiednich pól na wydruku. Wszystkie jedną pozycją lub osobno podając datę 31 marca. Potem proszę zrobić marcowy PIT-5 i sprawdzić, czy kwoty się zgadzają, a potem wprowadzać i księgować już dokumenty normalnie.
 
Pytanie
Miałem awarię komputera, padła mi płyta główna komputera. Mam teraz nowy. Mam buchaltera na na CD. instaluje go , otwieram, ale wciąż pokazuje mi się w ewidencji zakupów i księdze( więcej nie sprawdzałem), następujacy komunikat: Błąd numer -910 Nierozpoznana informacja !404! Naciśnij dowolny klawisz Proszę o wskazówki , jak mogę naprawić ten problem.
Odpowiedz
Proszę usunąć z podkatalogu tej firmy oraz z katalogu głównego Buchaltera wszystkie pliki z rozszerzeniem .MDX i włączyć serwis w Buchalterze (Administrator). Powinno byc już dobrze. Jeśli katalog Buchaltera z danymi był wypalany na płycie CD bez wczesniejszego spakowania to przed wejściem do programu i włączeniu serwisu proszę też sprawdzić i poprawić atrybuty wszystkich plików Buchaltera. Atrybut każdego pliku musi byc ustawiony na "Archiwalny". Przy kopiowaniu wszystkie pliki lub część zmieniły się na "tylko do odczytu".
 
Pytanie
Mam pytanie, czy mogę sobie kupić program Buchalter do domu. Nie mam firmy, pracuje na nim w pracy i chciałam go lepiej poznać sama w domu. Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
Nie ma żadnego problemu. Program może Pani zamówić również jako osoba fizyczna.
 


 
buchalter buchalter
stopka l program księgowy 2  

GRAF-SOFT
Al.Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa