BUCHALTER II - program księgowy dla średnich firm Demo - program ksiegowy r2
Widok programu księgowego
 
  FAQ

SZUKAJ: 
 
 


Wszystkie pytania i odpowiedzi, prezentowane na tej stronie, pochodzą z korespondencji pocztą e-mail naszej firmy z użytkownikami programu Buchalter WIN. Wszystkie teksty zamieszczone są bez zmian, z zachowaniem oryginalnej pisowni. Usunięte zostały nazwiska, nazwy firm i adresy naszych korespondentów.

FAQ / Buchalter - 2006 rok / listopad

Pytanie
W przygotowaniu.
Odpowiedz

 

 
Pytanie
Przy zamianie wersji dosowej na windowsową, które pliki uruchomieniowe powinny być zamienione/dodane ? Prosze przedstawić to w postaci tabelki.
Odpowiedz
Pan jako użytkownik nie zamienia żadnych plików. Program należy zainstalować w katalogu głównym Buchaltera i to wszystko. Jeśli chciałby Pan zainstalować program w osobnym katalogu to przy ewentualnym zamówieniu należy zaznaczyć, że chciałby Pan otrzymać w ramach przejścia nie "przejście" tylko wersję instalacyjną programu windowsowego. Tylko wtedy będzie Pan musiał przekopiować do katalogu windowsowego foldery z damymi firm lub poprzenosić dane za pomocą archiwizacji. Jeśli zainstaluje Pan przejście zgodnie z naszym zaleceniem do katalogu głównego Buchaltera to Buchalter WIN automatycznie zobaczy dane. Program dosowy nadal będzie można uruchamiać.
 


 
buchalter buchalter
stopka l program księgowy 2  

GRAF-SOFT
Al.Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa